Duben 2009

CraaaazY xP

28. dubna 2009 v 20:02 | Kitt C. |  Deníček blázna
OMG :D Pomalu, ale jistě se ze mě začíná stávat japanofil xP No a cooo? Japonsko je krásné a japonci ještě víc :D Už nejspíš zase začínám bláznit :D Ale jsem šťastná :) Konečně jsem našla náplň svého života - zemi vycházejícího slunce a vše, co k tomu patří :) Vytvořila jsem si další "osobnost" mého bytí, která vyčnívá nad ostatními. A jsem za to ráda. Muhehe :) Připadá mi, jako bych zase žila. Jo, žila, správný význam. Našla jsem si něco, pro co mohu žít. Po dlouhé, ale opravdu dlouhé době. A konečně to není sice stále neutuchající touha najít nějakého upíra. Wow :D mám dost xP n_n

Plna ironie a kritiky

26. dubna 2009 v 21:11 | Kitt C. |  Deníček blázna
ÁÁÁ.. v posledních desetiminutách mě naštvalo tolik věcí, že jsem schopna zplna hrdla všechno ironicky kritizovat a psát "skryté urážky". Aby bylo jasno. Prdel není sprosté slovo. Ptala jsem se učitelky a potvrdila mi to. Takže totálně nechápu smazání článku, kvůli sprostému slovu (prdel). Potom mě "nadchla" blbost našich pánů poslanců, kteří se šíííleně nudili a vymysleli, že na měřených úsecích musí být oznámení. A tak dále a tak dále.. Prostě dnešní den na niiiiiiiiiiiiic .. Uaaaaa xD

Upír? Já vždycky xP

23. dubna 2009 v 20:10 | Kitt C. |  Deníček blázna
Uff, konečně doma :D Tak krapet popíšu den mno :P Škola- jako vždy nuda.. Ale v ZUŠce to bylo zajímavý :D Měli jsme kreslit "náš sen". OKa, ještě kdyby se mi nějaké sny zdály a kdybych věděla, jaký je můj sen. Když jsem tápala v nejhlubších hlubinách mé mysli, vybavila jsem si něco, co opravdu chci. A to je stát se upírem. Ihned jsem svůj nápad začala realizovat. A vznikla z toho viktoriánská upírka s "kořistí" u nohou a nevinným výrazem. Kresba je na černém papíře tužkou. A vypadá to opravdu zajímavě :P Takže se brzo těště na nový obrázek v Mé tvorbě :D

upírka Kitt C. :D

Nothing, nothing

21. dubna 2009 v 18:29 | Kitt C. |  Deníček blázna
Nic, nic, nic a že by zase nic? O čem píšu? Přeci o nových článcích. Už 5 dní tu nic nepřibylo, muhehe :D. Mírně mi dochází inspirace a čas. A nápad? Ten mi radši na oči nechodí vůbec :D OKa, neřeším to :) Ale v brzké době tu zase přibyde něco "odp/borného". Se máte na co těšit. Blah blah blah... Končím.

Píšu píšu

16. dubna 2009 v 20:27 | Kitt C. |  Deníček blázna
Muhehe xD Tak dneska byla sranda xP S Kiki prostě beeest :). A konečně se mi docela líbí můj obrázek v ZUŠce. Jupííííí. I když mi do toho učitelé stále kecaj, já se nedám xP. OK, mám zas dobrou náladu :) Jinak musíte kuknout na video níže. Hlavně kluci xD

A ještě něco: umím házet, netrpím samomluvou a nejsem blázen. Tak a máte to! Ještě něco? Nic? Tak ahoj :D

Kitt C.

Zpátky a plná sil

14. dubna 2009 v 19:05 | Kitt C. |  Deníček blázna
Nečekaně jsem udělala malou přestávku. První důvod - nestíhala jsem. Druhý důvod - na začátku prázdnin jsem něco špatného snědla a skoro celé prázdniny mi bylo na .. prostě špatně. A konečně zatřetí. Čerpala jsem síly z přírody :) Jen tak si lehnout do orosené trávy, naslouchat zpěvu ptáků a na chvíli zahodit za hlavu všechny starosti a strasti. To je prostě.. uklidňující. Také se v JK narodilo hříbátko n_n. Přesněji hnědá klisnička Choco Amy Chick-ksy (neděste se, je to čistokrevný quarter horse se skvělým původem a hold taková jména už bývají :)). A ještě jedna fotečka:
Není sladká? :)

Rozdvojená osobnost

7. dubna 2009 v 21:01 | Kitt C. |  Zajímavosti
Ve člověku, který je pod psychickým tlakem, ve stresu nebo u člověka, který má hrůzné zážitky z dětství se vytvoří ová osobnost. Obě osobnosti jsou ve stejném těle, ale jsou naprosto odlišné a oddělené. Každý z nás má v sobě několik rozlišných osobností, které ovšem nejsou tak silné, aby fungovaly samotně.

Lákavé kouzlo kopretin

7. dubna 2009 v 19:25 | Kitt C. |  Fotky
Nudila jsme se, tak jsem si prohlížela starší fotky. A jedna mě opravdu zaujala
Na první pohled jen kopretina. Ale ruka, která ji chce utrhnout a zpřetrhat vazby s životodárnými kořeny fotografii dává novou, jinou atmosféru.

--> Reklamy <--

6. dubna 2009 v 20:56 | Kitt C.
Všechny reklamy na blogy, bleskovky SON atd. do komentářů.. Z ostatních článků budou nemilosrdně mazány :)

"Náhubkový zákon"

6. dubna 2009 v 20:55 | Kitt C. |  Názory
Ve Střepinách ke dni 5.4.2009 byla reportáž o tzv. náhubkovém zákoně. Mnozí z vás už o něm jistě slyšeli, kdo ne, tady malé shrnutí.

Zákon měl chránit soukromí obětí trestných činů, hlavně kvůli osobám mladším 18 let. Ale to by nebyli páni politici, kdyby si k tomu něco nepřidali. Média nesmí zveřejňovat jména všech účastníků trestných činů (často uváděný příklad: lidé se nedozví o atentátu na prezidenta). Dále se nesmí zveřejňovat policejní odposlechy (jéjé, ta koropce a lobbování by se jinak tak rychle provalila). A to ani v případě "veřejného zájmu".
Tak a politici jsou v klidu.

Mnoho vyjádření k tomuto zákonu poukazuje, že je to zákon - cituji:"Je to zákon, který z větší části vymysleli politici, aby chránili sami sebe před nepříjemnými informacemi." Ano, s Michalem Musilem naprosto souhlasím. Proč nechytit příležitost ze pačesy a neochránit si své prohnilé a právně nečisté soukromí?

Nejvíce mě také pobavil fakt, že pan Marek Benda podle všeho umí mluvit s mrtvými a fráze "Ano, byl-li někdo zavražděn, máte mít nejprve jeho souhlas..." Když jsem se o tom bavila se spolužačkou, dozvěděla jsem se, že jsme předpovídači vlastní budoucnosti. Takže než se vydáte na cestu, kde se chystáte smrtelně nabourat, nezapomeňte to oznámit novinářům ;)

I ve světě si všimli, že s naším "náhubkovým zákonem" není něco v pořádku. Stručně řečeno, je to cenzura, omezování novinářských práv a cosi, co před 1.dubnem 2009 byla svoboda tisku.
Politici, politici, co vymyslíte příště?

Ou...

5. dubna 2009 v 19:14 | Kitt C. |  Deníček blázna
Noo, takže kolem půl paté jsem si zase vyjela na kole. Jela jsem na Kletnou (kopec jak svině) a pak zase zpátky a k Odře a zase domů. A kolena? Zítra se nehnou ... A bolííí.. Už chápu lidi na kole a jejich problémy s koleny. Ale přežijuu tooo xD snad

Šťastná :)

5. dubna 2009 v 14:40 | Kitt C. |  Deníček blázna
Dneska ráno jsem šla na službu ke koním. V 8:30 už bylo vše uděláno a jezdit jsme nemohli, protože nebylo s kým :( Tak nám vedoucí JK řekl, že jestli chceme, můžeme si vzít čištění a vodítka a kdyžtak je vyčistit nebo něco. S Terkou jsme ihned souhlasily :D

Hvězdy mého života

4. dubna 2009 v 20:22 | Kitt C. |  Já já já a já - sebestředná rubrika :)
Zvířata vždy v mém životě hrály, hrajou a hrát budou velkou roli. Jako malá jsem měla jezevčíka Aidu, několik morčátek a teď se nášdomácí zvěřinec ustálil na 3 feny bígla, 2 potkany, 2 myši, želvu, kočku a babička má korelu.

Více o všech v jiném článku. Zde se chci věnovat pouze těm "nej". Jak šel čas:

Janet
Tento rok osmiletá fenka bígla. Celé jméno zní Janet z Hustopečských rybníků. Má několik ocenění z výstav, beaglecrossu, byl pokus o agility a také o uchovnění (bohužel se opakovaně nepodařila klubová výstava :(). Když jsme se ještě aktivně účastnili výstav, také jsem s ní pár ocenění získala :) Janetka je docela dominantní fena, takže když se jí něco nelíbí, ukáže to zubama. Odchovala jedny štěňátka - 5 feneček, jedna nám zůstala :)

Dead but happy

4. dubna 2009 v 18:50 | Kitt C. |  Deníček blázna
Předpověď počasí na dnešek byla slibná. A sluníčko nezklamalo. Už od rána nás střežilo a dohlíželo na nás celý den. Bílé ovečky zahnalo až na kraj oblohy, aby nezakrývaly výhled na nás x).

Už od rána bylo teplo. Odpoledne jsem si vyrazila na kole (že půjdu fotit). Párkrát jsem si objela vesnici a zase zamířila domů. Babička mě vyhnala ještě jednou, tak jsem se rozjela ke koním. Rovnou tam jezdila kámoška, takže jsem se taky trošku svezla. A potom mi moji pejsci stály za modely. A zítra zase fičím ke koním. Juhůůů :)

Vůně

2. dubna 2009 v 20:30 | Kitt C. |  Deníček blázna
31.3.2009 mi přišla očekavaná básnická sbírka Tma na konci tunelu od Petry Vavrouchové alias Lúmenn.

Všechny básně jsou krásně napsané. Jedna se mi vryla pod kůži a zůstala tam. Jmenuje se Vůně a tady je:

Šla jsem ulicí
Tou ulicí, kterou jsem chodívala s tebou,
Ruku v ruce
V očích lásku
A v srdci teplý sníh.

Viděla jsem hvězdu
Tu na kterou jsem se dívala s tebou
Když noci byly teplé
A nás hřálo pomyšlení
Že spolu zůstaneme navždy.

Slyšela jsem melodii
Byla to ta, kterou jsi si pískal
Když jsi mě chtěl rozesmát
Když mi bylo smutno
A já se o tebe chtěla opřír.

Cítila jsem vůni
Byla to vůně lásky
Ale už ji odvál vítr času
Odvál ji kamsi do neznáma
Já ji hledám
Ale nemohu ji najít
v tomto pomateném světě
Už ji nikdy nebudeme hledat společně
Už je pozdě, lásko

Po přečtění jsem neudržela slzy. Vzpomínky jsou až moc živé. Ale je to pryč... A bylo to krásné...

Hvězda

2. dubna 2009 v 20:04 | Kitt C. |  Povídky
Hvězdy ve vaších duších stále žijí, nenechte je zhasnout :) Více v celém článku ...

Kozoroh

1. dubna 2009 v 21:45 | Kitt C. |  Já já já a já - sebestředná rubrika :)
Jen tak z čisté zvědavosti jsem si přečetla několik charakteristik Kozoroha. Přesněji tuhle, tuhle a tuhle.
A zjistila jsem, že jsem typický kozoroh. Cituji "Postavu má spíše vyšší, hubenější, chodí vzpřímeně, pouze hlavu má skloněnou k zemi, jako by stále něco hledal. Vždy se bezpečně pohybuje po zemi, dává si dobrý pozor na všelijaká klopýtnutí, proto se o něm říká, že nevzhlíží ke hvězdám. Kozoroh má většinou velké tmavé oči, jemné rysy ve tváři, mramorově bílou nebo snědou pleť. Jak muži, tak ženy v sobě skrývají určitou dávku jemnosti a taktu, příjemně hovoří, vyzařuje z nich melancholie zvláštní chlad." Jako by mě někdo popisoval. I když klopýtát i na rovném povrchu :), ale obrazně se snažím všem klopýtnutím vyhnout. Tmavé a zvláštní oči by se dalo říci. Mramorově bílá pleť? Tak bílá, že mi nestačí barvy make-upů v obchodě :(. Tak bílá (a občas i ledová), že bych mohla být upírkou.

"je většinou stydlivý, zdrženlivý až ostýchavý, jako by se bál dát najevo svoje city, svoji horlivost a ctižádostivost." Ano, bojím se dát najevo své city. Mám strach. Mám strach, aby někdo neodhalil mé pravé já.

Ano, mohla bych citovat a citovat. Můžu zde překopírovat celé 3 články. Jo, nemusíte mi říkat, že stejnou charakteristiku má xXx dlaších lidí. Vím to a děsí mě, že jsem jednou z mnoha (ale v naší třídě jediná ;)). Jednou z mnoha narozených v úžasném znamení kozoroha.
Vždy jsem měla zájem o nadpřirozeno, věřila jsem na horoskopy a další, ale teď se objevila náklonost k astrologii. Čtení v kupě teček zářicích na tmavé obloze. Milióny teček, které si v nekonečných hlubinách vesmíru žijí svůj život a jen pár vyvolených se smí zasvětit do tajemství jejich složité řeči. Věřím, že rčení "Budoucnost je ve hvězdách" není zcestné.

Aprííííl

1. dubna 2009 v 21:18 | Kitt C. |  Deníček blázna
Njn, dneska je apríla. Nikdo mě nenapálil (naštěstí xD), nikoho jsem nenapálila (bohužel). Skoro celý den (jako poslední 2) jsem dělala věci do školy :-!. Projekt do fyziky, do hudebky, biologickou olympiádu... Chtěla jsem zvěřejnit několik článků, ale čeká mě to až zítra. A dobrá zpráva :) podle všeho nemám rozdvojenou osobnost. Jupíí. Ale zase se o kousek rozrostl problém se samomluvou. Nejenže jdu po ulici a silné emoce v hlavě říkám nahlas, ale ve škole si docela často něco říkám. Potom ze všech stran slyším, že jsem blázen... Konec dnešního projevu, jdu se vyspat :D

Kitt C.