Strašidelný les

3. června 2009 v 20:31 | Kitt C. |  Zážitky
Jen na začátek. Neprožila jsem žádný horor, jen na mě působily negativní energie lesa (on nějaké má?). Tak se usaďte a čtěte :)

Pro svůj výlet jsem si opět vybrala nějaký lesík poblíž Odry. Odbočila jsem z louky so listnatého lesíka a rozhlédla se kolem. Mnoho mladých, štíhlých stromů, měkká zelená tráva pokrývající celý les. Líbilo se mi tam. Chvíli jsem se porcházela, tančila, zpívala, až jsem se usadila ke stromu do mírného ďolíku. Pozorovala jsem ptáky, štěbetájící v korunách stromů. Nedaleký kmen proklepával strakapoud a káně letělo na lov. Vstřebávala jsem krásu tohoto místa každou buňkou těla. V nedalekých keřích si postával elf a civěl na mě. Já na něco taky civěla :D Bohužel na pokusy o komunikaci nějak nereagoval :( Ale zanedlouho slunce zmizelo mezi stromy a les dostal jinou podobu.

Připadal mi studený, negativní až nepřátelský. Kolem uší mi bzučeli komáři jako "Běž už pryč". Zavolala jsem si Luxe. S jeho příchodem mi srdce prozářila trocha pozitivní energie, ale nepřátelský les se na mě tlačil ze všech stran. Pozorně jsem naslouchala každému šustnutí listí, prasknutí větvičky, štěbetání ptáka. Toho pocitu, že mě někdo sleduje jsem se nemohla zbavit. Proto jsem raději nasedla na kolo a v závěsu s Luxem a Aylin, která se tam záhadně objevila, vidala na jízdu po loukách.

Napadlo mě, že si dáme "závody". Rozjela jsem se plnou rychlostí, ale Luxe mě dvěma máchnutími křídly dohnal :/. Další pokusy jsem radši vzdala :D Tak jsme se my tři zase vydali domů :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Enelya Enelya | Web | 5. března 2010 v 20:09 | Reagovat

Les si popsala moc pěkně a myslím, že i trefně. Teď si ale uvědomuju, že už jsem tam strašně dlouho nebyla x(( Mám k němu takovou úctu, přece jenom tolik stromů.. Taky mám vždycky pocit, že mě někdo pozoruje. Večer bych tam nechtěla být sama.  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.