Červenec 2009

Odchod z CIramonu II.

24. července 2009 v 12:35 | Kitt C. |  Povídky
Přidala se k vojsku, kde ji elfové vysvětlovali teorie boje. Jeli pomalu, i když se koně vycvičení elfy těžko unavují. Brzy začalo slunce zapadat za obzor a stíny se prodlužovaly. "Tady se utáboříme." Velící elf sesedl z koně a nechal ho pást se na nepříliš výživné trávě. Ilmë následovala jeho příkladu. Přistoupila k němu. "Jsem připravena."


Návštěva na táboře

18. července 2009 v 21:09 | Kitt C. |  Zážitky
Po dlouhém přemlouvání (samozřejmě mě :)) jsem jela navštívit skautský tábor. Jela jsem mým neoblíbeným dopravním prostředkem - kolem. To znamenalo několik kilometrů v kopcovitém terénu za horka a hnusného vzduchu :/. Samozřejmě, že se při ceste do kopce ozvalo mé špatné dýchání při velké fyzické zátěži. Po málemudušení, velké touze po vodě (kterou jsem si inteligentně nevzala) a vyšlapání kopce po svých jsem konečně mohla nasednout a spustit se z kopce. Po štěrku to krásně skákalo, takže se z mojeho zadku mohly dělat řízky. Po úmorné cestě konečně v táboře. Hodila jsem si věci do tee-pee podobného sauně. Nečekala jsem až zahřmí, převlékla se do plavek a skočila do Odry. Studené a osvěžující vody. Ááááá :). Čas mezi malými dětmi ubíhal docela pomalu. Ale nejspíš jsem jim byla sympatická (:D), takže jsme se brzy dali do řeči. Ale nedalo mi to a musela jsem si vzít papír a kreslit. Ilmë a Glorina (pokud nechápete, brzy se dozvíte :)). Kladných ohlasů byla kupa :)


Koroniel

14. července 2009 v 21:12 | Kitt C. |  Jemnohmotné bytosti
Koroniel (já vím, celkem divné jméno :/) zkráceně Kori, je můj druhý andílek. Setkání s ní bylo docela zajímavé :)

Jednou, když mi nebylo zrovna nejlépe jsem ležela v posteli a jen tak přemýšlela o škaredých věcech. Luxe za mnou přišel, sedl si ke mně a chytl mě za ruku. Najednou jsem ucítila mravenčení a šimrání na druhé ruce. Kouknu, a tam andílek. Je opravdu krásná - dlouhé tmavě blond vlnité vlasy, špičatý nosík, hluboké modré oči a milý úsměv :) Hádala jsem, jak se jmenuje. Napověděla mi, že to je na písmeno K. Už si nepamatuji, jaké jména jsem říkala, ale v přemítání jsem zmínila Koroniel. Hmm, Koroniel to asi nebude, moc mi nezní. O to větší překvapení bylo, když Kori přikývla. Chvíli jsem koukala nad takovým jménem, ale pak jsem vymyslela zkratku Kori :)
Její aura je zelená a svou energií a vyzařováním hladí po srdci a uzdravuje citové bolístky. Vlastně je tak nějak hodně zaměřená na vztahy. V době citové nevyrovnanosti byla u mě každý den, teď již ke mně zavítá jen občas :) Je také hodně spjatá s přírodou (odtuď nejspíš také její zelená aura). Mohla bych ji nazvat andělí hipísačkou. Sice ji vídám v jednoduchých bílých šatech, ale prostě tak na mě působí :)

Obrázek jsem po dlouhém hledání bohužel nenašla, budu se muset pokusit ji nakreslit :)

Jak žiju

14. července 2009 v 20:14 | Kitt C. |  Deníček blázna
Tákže takové kecy z prázdnin xD

Co nového?
Několikrát týdně dojíždím ke koním a rajtuju :)
Články o jemnohmotných bytostech mají celkem úspěch (na jiné stránce :)).
Seznámila jsem se s druhým andílkem :)
V mé duši vzplanulo nové nadšení - pro LARP
Dneska jsem štrachala na půdě a vyhrabala kousky naprosto úúúžasné celtoviny, která by se hodila na plášť na LARP. Jenomže, je příliš malá :(
Ale zítra si vyrobím luk - juhůůůůů ... doufám, že seženu i nějaké peří na šípy :D
Taky se obstarám nějaký klacek a budu "šermovat" s jedním kámošem na táboře (na který se jedu zítra podívat :))
Tákže to bude sranda :D

Je hrooozně nešťastná >-<

1. července 2009 v 22:29 | Kitt C. |  Deníček blázna
Ach jooo >-< Jsou prázdniny a je mi hrooozně. 30.září má Miyavi koncert ve Vídni a já tam nebudu :'(.. ne, nebudu *páchá harakiri* pomoooc.. já chcu do Vídně!!! >_<