Léčebná moc kamenů

7. října 2009 v 21:36 | Kitt C. |  Zážitky
Předpřed minulý týden jsem byla u koní. Jezdila jsem mého oblíbeného valáška Jamieho. Bohužel jenom na jízdárně, takže to nebylo nic moc. Jamie se totiž hodně stáčí doleva a já ho musela tahat za pravou otěž. Blbec paličatá nereagoval na jemné pobídky, takže jsem chtě nechtě musela na to jít silou. Pravá ruka mi po dvou hodinách dohadování se s Jamiem začala vypovídat službu. Jednodušše rameno (a nějaké svaly nebo šlachy tam) bolely jako čert. Nějak jsem se tím nezabývala, však ono se to za pár dní zpraví.

Ale on uběhl týden v bolestech. Nebylo to nějak strašné, ale při blbém pohybu, zvednutí těžkého předmětu nebo zasunutí židle ve škole se ruka nepříjemně ozvala. Takhle jsem to vydržela dva týdny a pomalu si začala dávat pozor na těžké předměty a na to, co s tou rukou dělám.

Včerejšího večera jsem nervózní ulehla do postele. Další den mě čekala důležitá písemka, referát a další školní věci. Jen tak jsem si nabila energií kámen onyx. A té energie bylo opravdu hodně. Čerpala jsem ze sebe, ale jelikož ve mě jí už moc nebylo, napojila jsem se na energii vesmírnou. Ta přes mou koruní čakru proudila přes ruce až do dlaní, kde leželo černé zlato :) Ruce k dílu přidali i andílci Luxe a Kori. Vyčerpaný kámen začal energii ze sebe vyzařovat. Spokojena s provedenou prací jsem konečně usnula.

Ráno jako každé jiné, ale přesto se něčím lišilo. Všimla jsem si toho ve škole. Moje ruka vůbec nebolela. Ale vždyť úterý bylo děsné! Tělocvik dal rameni pořádně zabrat a každý pohyb tomu přidával. Tohle "zázračné" vylečení připisuji za vděk malému černému kamínku, visícím na mém krku. A potom že kameny neléčí!

PS: Tento onyx je úžasný. Prostě jsme si sedli :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucerna Lucerna | Web | 30. října 2009 v 22:13 | Reagovat

uzasne, to ti naozaj tak fungovalo? ja nosim kamen karneol, lebo sem se docetla ze to je kamen pre mesic a dokonca aj den v ktorom som sa narodila.. a to na kameny moc neverim:)

2 Kitt C. Kitt C. | Web | 31. října 2009 v 19:00 | Reagovat

Tak "vinu" přikládám tomu kameni, protože jiný důvod, že by mě ta ruka přestala ze dne na den bolet jsem opravdu nenašla..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.