Listopad 2009

Nejsem antitalent, prostě to nefugnuje

29. listopadu 2009 v 21:43 | Kitt C. |  Deníček blázna
Jouhou.. tak dnešek? Na nic. Proč? Protože :D

Jako vždy děláme na poslední chvíli pololetní práci do fyziky. Ve čtvrtek jsme natáčeli video, dneska jsme to měli sestříhat a zítra bychom to měli prezentovat. Ale ouha.

Videa (přetočené z kamery a následné hozené na flešku) nešly spustit a nešly otevřít v Pinnaclu. Co teď? Jeli jsme znova pro videa. Flešku strčíme do kompu a co? A videa přece nefungujou. Tak jsme to zkusily u Kiki. A videa nefungujou stále. Po několikátém ujištění, že ty videa jsou spustit jsme se na to vyprdly a začly vymýšlet scénku.

Správně, scénku, kterou budeme předvádět před 30 lidma a která bude naprosto improvizovaná. No dobře, nějaká zkouška bude, ale i tak.. grrrr :D
Takže když přestanu přispívat na blog, jsem mrtvá z toho ztrapnění :( xD

Škaredá bedna!

28. listopadu 2009 v 16:10 | Kitt C. |  Deníček blázna
Jojo, zase sedím u té stříbrné hučící krabice a datlím do klávesnice. A z dlouhodobějšího pozorování mám nový, pro mě neuvěřitelný poznatek.

Jaký? Počítač mi ubírá energii. A hodně. Sednu k počítači, plná energie (popřípadě když jdu ze školy tak utahaná, ale šťastná, že jsem zase doma) a najednou bum! Energie je pryč, klíží se mi oči, nic se mi nechce. Jsem podrážděná, nepříjemná. Navíc mi rozhozuje myšlení a moje tak už dost neuspořádané myšlenky létají ještě ve větším tempu.

Nevěříte? Tady dnešní důkaz. Zajdu na FB, udělám tam pár věcí. Začnu dělat odbornou práci do školy, ale najednou jsem strašně unavená. Tak si jdu lehnout, najím se. Vrátím se k počítači a pročítám různé texty. Co chvíli překlikávám na jiné stránky, pak zase něco napíšu, začnu psát článek, jdu na FB, píšu článek, píšu odborku, jdu začít instalovat program. Super ne?

Tohle by mi tak nevadilo, ale bohužel je tu jeden smutný fakt. Na počítači jsem závislá. Proto se asi budu snažit omezit dobu strávenou u téhle bedny. No... mohla bych začít. Ale ještě musím udělat tolik věcí! :(

Totálně vyplivnutá

24. listopadu 2009 v 16:49 | Kitt C. |  Deníček blázna
Blé, dnešek je strašně divný den :/

Ve škole v poho, konečně po chřipce přišla Verča :) Zase jsme pokecaly, přitáhly pár blbých pohledů a poznámek ale co.. Kluci z anime jsou prostě nádherní n_n :D Začala jsem kreslit další obrázek - holčičku s culíkama a růžovýma vlasama (muzhehe). Vlasy vypadají luxusně, o to hůř ten obličej (prostě se nepoved :().

Včera jsem byla na workshopu "Práce s energií, čakry a samoléčení duchovním Světlem". Byli jsme tam tři hodiny s moc příjemným pánem :) Odnesla jsem si nové vědomosti, vyčištěné čakry a pár dalších meditačních a vizualizačních technik. Do mé kebule se dostalo i pár témat na články (ano, budu zase psát :D). Abych jen tak přiblížila, bude to o Lásce a lásce s podmínkami. Potom bych ráda zveřejnila i nějaké meditační a vizualizační techniky (jsou skvělé ;)).
A když už jsem u toho workshopu. Byla tam strašně pěkná rada. Když vás někdo štve, a vysává z vás energii, musíte k němu vysílat Lásku a zůstat v srdci. Dneska jsem měla možnost několikrát to vyzkoušet. A hádejte kolikrát se to podařilo? Ani jednou. No jo, od doby, kdy jsem přišla domů, jsem celá nějaká divná :( A teď mi přišlo na mysl dalších několik myšlenek :D Asi o tom workshopu napíšu samostatný článek :D

Už vím co jsem chtěla ještě říct :D Abych nenapínala, prozradím něco o chystaných "psaných projektech" (toto sousloví jsem právě vymyslela, nehodí se sem, ale mě se líbí :D). První co mě napadlo, je pohádka "Proč jsou stromy listnaté a jehličnaté". Bude o vílách, které toto zapříčinily (samozřejmě jen v té pohádce, v přírodě je to krapet jinak ;)). Druhá povídka bude příběh o Múze. Zatím mám pracovní název "Múza je děvka, ale věrná" Představte si pod tím, co chcete, já budu napínat :D (něříkala jsem "abych nenapínala? :D)

Love this forest ^^

16. listopadu 2009 v 20:30 | Kitt C. |  Fotky
Tak tohle prostředí miluju ♥ Krásná zachovalá příroda (fajn, louky se sečou, ale to je detail ;)), nádherné lužní lesy, klid, pohoda :) Skvělé místo k meditacím, relaxaci a odpočinku ...


Welsh part bred/ tužka

16. listopadu 2009 v 13:47 | Kitt C. |  Mé obrázky
Ták a je tu další obrázek. Podle mě dost povedený ^^


Vidění aury, energie aneb mé pokroky

14. listopadu 2009 v 22:15 | Kitt C. |  Zážitky
Už je to nějaká doba, co jsem nějaké energie nebo něco viděla fyzickým zrakem. Byly to pravděpodobně ochranné energie ve formě mnoha světýlek, které mi létaly kolem hlavy.

A teď jsem ve škole jen tak seděla, nudila se (no jo no, fyzika :D) a hleděla do blba. Ani jsem neměla zaostřeno, ani rozostřeno a vidím takové proudy v celé třídě. Překvapivě mě to nějak nevyvedlo z míry, jako když jsem viděla ochranné energie. Párkrát jsem mrkla a pozorovala masy energie, která se přesunuje z jedné strany třídy na druhou. Někde se utvářely víry, jinde tlusté proudy. Občas se nějaký proud zastavil a potom se dal zase do pohybu. Vše ale bylo bez barev. Trošku mě to zamrzelo, ale co si můžu přát od skoro prvního pozorování energií fyzickým zrakem.

Za chvíli mi hlavou probleskla myšlenka. Zaměřila jsem svůj pohled na spolužáka sedícího v první lavici. Kolem těla měl auru. Docela malou (ani se nedivím :D). Soustředila jsem se na barvy a nic. Poloprůhledná, pološedá. Tak jsem se s pozorností přesunula k jeho spolusedící. Ta měla energií kolem těla trošku více. A barvy? Nic. Tak jsem tedy vidění barev vzdala a zase se přesunula k energetickým proudům ve třídě...

Říkáte si, když nevidím barvy, kde jsou ty pokroky? Pokrok je jednoduše v tom, že energie (i když jen černobílé) vidím fyzickým zrakem. A věřím, že se po procvičování tahle schopnost zlepší a možná se i přesunu k barvám :)

Jak mě opustilo štěstí

10. listopadu 2009 v 17:50 | Kitt C. |  Deníček blázna
Je to už pár dní, co mi rozmilé Štěstíčko dalo sbohem a obrátilo se ke mně zády. Začalo to nevinně - při hře v podzemních chodbách pevnosti Josefov mě zajal kouzelník a přes půl hodiny jsem seděla s desetikilovou koulí kolem nohy. Zbytek skupinky šlo pro kód, který měl odemknout zámek. Zapamatovali si všechny kromě toho správného. Fajn, dalo by se přežít. A dneska? Dneska jsem se zranila při vybíjené. Možná to je mojí "šikovností", ale že by z trošku naraženého prstu byl vyskočený kloub a ovázaná ruka? Asi těžko... To jsou takové dvě nejdůležitější události, malé střípky si opravdu nepamatuji :)

Ale že by mým světem prostupovala pouze negativita není pravda. Měla jsem druhou nejlepší písemku ze zemáku (a to je co říct :D) a moje slohovka také patřila mezi ty nejlepší. Bohužel to byly výsledky z minulého týdne. Nu což, aspoň trošku pozitivní energie :)