Fotit a pařit

11. listopadu 2010 v 18:08 | Kitt C. |  Deníček blázna
Tento týden ve škole byl takový školní-neškolní. V úterý jsem si udělala s mamkou výlet do Ostravy nakupovat. Přivezla jsem si zimní boty, kalhoty na lyže a 2 dokonalé trička z New Yorkeru. Taky dvě sukně, o kterých si mamka myslí, že je koupila sobě, ale v podstatě je koupila mně. Když tak totiž zkoušela nějaké oblečení v kabince, probírala jsem stojany, které byly u kabinky. Objevila jsem dvě nádherné sukně, ale vzápětí jsem se s nimi rozloučila, mamka mi je nekoupí. Naděje začal svítit, když prohodila něco o divadlu. Nelenila jsem a podstrčila jí obě sukně s argumentem, že k těch tričkům se jí budou bezvadně hodit. Po chvíli se sukně spokojeně nesly domů :)
Na nádraží byla taky sranda. Nástupiště bylo celkem plné, tak jsme si někam stouply a čekaly, než přijede vlak. Vlak přijel, zastavil... s dveřmi přímo přede mnou! Začala jsem se smát a čekala, než vystoupí lidi. Z mé radosti mě vytrhla mamka, s větou, že bych tam teda mohla vlézt. A vážně. Lidé nevystupovali a já se směju před zavřenými dveřmi :) Však co, Ostrava, tam mě nikdo nezná :D

Zítra se taky omluvím z vyučování, jedeme na celý víkend do Prahy. Máme sraz ze skautského kurzu, tak jsme se s P. domluvily a jedem už v pátek ráno a pěkně si projdeme Prahu. Foťák mi v ruce nebude chybět, těším se na snímky našeho krásného hlavního města. Máme v plánu Petřín, Zrcadlové bludiště, zeď Johna Lennona, Pražský hrad, Staromák, Václavák a Pařížskou :) Je toho hodně a zítřek bude skvělý den! Doufám, že bude pěkné počasí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Unknown Unknown | Web | 11. listopadu 2010 v 20:36 | Reagovat

Velmi krásny blog jeden s najkrajších dokonca a neviem či som toto niekomu povedal niekedy O_O  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.