Připálený puding a další pohromy

5. listopadu 2010 v 20:16 | Kitt C. |  Deníček blázna
Když mi jednoho dne kamarádka ve škole oznámila, že připálila puding, propadla jsem v záchvat smíchu. Připálit puding? Jak? Vždyť to musíš pořád míchat!
Dneska mi sklaplo. A zasmála jsem se. Dostala jsem strašnou chuť na puding. Ve skříňce jsem vyštrachala jeden vanilkový, do hrnce nalila mléko, obsah sáčku s mlékem a cukrem jsem rozmíchala v šejkru a teď jen počkat, až mléko začne vařit. Zanedlouho se tak stalo a já se stále více sbíhajícími se slinami začala míchat všechny části dohromady. Při houstnutí žluté hmoty jsem se v duchu smála kamarádce, která puding připálila. Jak může připálit puding? To se ani nedá! Vždyť i já, kuchařský antitalent, dovedu puding připravit. Celá šťastná jsem si vyskládala misku piškoty a puding do ní nalila.
S radostí jsem sedla před televizi a pustila se do horké dobrůtky. Když byl obsah misky nenávratně ve mně, chvilku jsem jen tak seděla a cítila se plná. Chuť ale zvítězila, tak jsem si šla pro další várku. Za tu chvíli se na pudingu udělal škraloup, tak jsem do něj naběračkou hrábla a co to! Vyvalila se zpod něj bílá pěna. Co to? V sekundě mi docvaklo, že jsem nejspíš nechala zapnutý sporák. A vážně! Plyn byl trošku puštěný, takže nešel slyšel = nevšimla jsem si toho. Ale jak tak o tom přemýšlím, tak jsem si jistá, že jsem sporák vypínala.
Zbytek připáleného a rozvařeného čehosi putoval do koše. Sbohem, skvělý, chutný vanilkový pudingu...
Dnes jsem také spáchala svůj oficiálně první zločin. Ukradla jsem bílo červenou výstražnou pásku. Samozřejmě že ne ze žádného nebezpečného místa. Jak u nás dělají most, tak tam je páskou vymezený chodníček, kolem kterého je trávník. Absolutně nechápu její smysl, ale budiž. A jelikož po ni už dlouho pokukuju, dneska jsem kousek pásky pod rouškou noci odcizila. Muzhehe. Musím pak vymyslet, kam ji dám v pokoji :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily Lily | Web | 6. listopadu 2010 v 12:55 | Reagovat

mockrát ti děkuji za krásné komentáře u mě na blogu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.